Eğitim için Her Şey

Palamut Group - Eğitim İçin Her Şey

2018 Kasım Okul Ziyaretlerimiz

PALAMUT GROUP “EĞİTİM İÇİN HER ŞEY” PROJESİ İLE ŞANLIURFA’NIN GELECEĞİNE IŞIK TUTMAYA DEVAM EDİYOR

PALAMUT GROUP “Eğitim İçin Her Şey” sosyal sorumluluk projesi kapsamında Şanlıurfa’da bugüne kadar 270 okula ziyaret gerçekleştirdi. 7 -10 Kasım tarihlerinde gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında Suruç, Siverek ve Hilvan bölgelerine gidilerek yeniden binlerce öğrenciye kışlık mont ve bot ulaştırdı. Palamut Group , Rabve Vakfı ile gerçekleştirdiği Eğitim İçin Her Şey projesinde 5 yılda planlanan 270 okul ve 60.000 öğrenciye 3 yıl içerisinde ulaşıldı.

 “Eğitim İçin Her Şey” projesi kapsamında bugüne dek Şanlıurfa’da 3 ilçe, 63 köy ve 270 okula ziyaret gerçekleştirdiklerini söyleyen Recep Palamut“Şanlıurfa’da ziyaret gerçekleştirdiğimiz 270  okulun yüzlerce pırıl pırıl öğrencisinin eğitimine katkıda bulunmak paha biçilmez bir mutluluk. Geçtiğimiz yıl  20.000 öğrenciye giyecek ve ayakkabı yardımında bulunduk ve yardımlarımız bu yıl da hız kesmeden devam ediyor. Dezavantajlı bölgelere desteklerimiz artarak devam ederken aynı zamanda yardımlarımızın sürdürülebilir bir modelde olmasına özen gösteriyoruz.” dedi.

Hilvan ve Suruç’ta ziyaret edilen 20 okul ile birlikte “Eğitim İçin Her Şey” projesi ile 5 yılda ulaşılması planlanan 270 okul ve 60.000 öğrenciye 3 yıl içerisinde ulaştıklarının altını çizen Yönetim Kurulu Başkanı Recep Palamut“Zor şartlar altında yaşayan ve tek istekleri okullarına devam etmek olan çocukların hayallerini gerçekleştirmek amacıyla hayata geçirdiğimiz “Eğitim İçin Her Şey” projesi için elimizdeki tüm imkanları seferber ediyoruz. İleride onların meslek sahibi olmalarında bir payımız olması hem kendileri hem de ülkemiz adına büyük bir gururdur.” dedi.

keyboard_arrow_up

Copyright © 2018 Palamut Group. All Rights Reserved.

Maverainteraktif