Palamut & CPM Yelken Takımı

Palamut Group ve CPM Yazılım ana sponsorluğunda oluşturulan Palamut & CPM Sailing yeni döneme Targan Hazarhun liderliğiyle başlıyor.

İki ayrı sektörde faaliyet gösteren Palamut Group ve CPM Yazılım orta noktayı denizde buldu. İki şirketin ortak yelken takımı olan Palamut & CPM Sailing, İstanbul’da gerçekleşecek olan 26 yarışta, Targan Hazarhun liderliğinde IRC2 grubunda yarışacak.

Ekip olarak çaba ve gayreti sevdiğimiz için dahil olduğumuz yelken sporunu profesyonel platforma taşıdığımız yarış çetin bir mücadeleye tanık olacak. Güçlü rakiplerimizin karşısında yine aynı gayretle ve takım olma azmiyle bu yarışımızdan başarı ile ayrılacağımızı umuyoruz. Ekip ruhunu denizde yaşamak ve bu alanda da başarılar elde etmek için çok ve durmadan çalışıyoruz.

Hem sosyal hayatımızda hem de iş hayatımızda güçlükler ve zorluklarla mücadele ediyoruz. Şimdi böyle bir profesyonellikle yola çıkmaya karar verince, mücadele etmek, zorluklar ile başa çıkmak ana temamız olsun istedik. Yelken, tam bir takım işi çünkü. Herkesin bir görevi ve ortak bir amacı var. O amaç doğrultusunda herkes canını dişine takarak çalışıyor. Bu nedenle ekip ruhunu denizde de yaşamak için yelkenimizi rüzgara açmaya tercih ettik.

Sayfayı ziyaret et.

keyboard_arrow_up

Copyright © 2018 Palamut Group. All Rights Reserved.

Maverainteraktif