AÇIK POZİSYONLAR

Genel Başvuru

Palamut Group bünyesine katılacak kişilerin seçiminde, işin gerektirdiği niteliklere uygun, yetkinlik bazlı seçme ve yerleştirme sistemi uygulanır. 

Başvurular değerlendirilirken, açılan pozisyonun gerektirdiği öğrenim, deneyim ve yabancı dil bilgisi önemli olmakla birlikte, görüşmelerde değerlendirilen bireysel yetkinlikler de adayın seçiminde önemli rol oynar. Açılan pozisyona uygun adayın seçilmesi ve işe alınmasında objektif yöntemler kullanılır.

Tüm başvurular Palamut Group insan kaynakları yetkilileri tarafından titizlikle incelenir ve uygun pozisyonlarda değerlendirmeye alınır. 

Stajyer

Stajyer miktarı her yıl ihtiyaca göre belirlenmekte ve gerekli koşulları taşıyan stajyer adaylarının başvuruları kabul edilmektedir.

1 yıl boyunca ilgili bölümlerde staj yapan adaylar uygulamalı olarak gerekli mesleki tecrübeyi ve eğitimi alarak geleceğe hazırlanmaktadırlar. 

Şirketimizin stajyer politikası staj süresinde gerekli performansı ve başarıyı göstermiş olan stajyerleri ihtiyaç olunan bölümlerde değerlendirerek gerekli eğitimlerden geçirip geleceğe personel hazırlamaktır.

Sevkiyat Elemanı

İş Tanımı:

Tercihen,

Ofis programlarını kullanabilen(word - excel - outlook),

Merkezi İkitelli'de bulunan ve ayakkabı yan sanayisinde 20 yıllık güçlü geçmişe sahip, profesyonel destek alarak kontrollü büyüyen Palamut Group, Zeytinburnu'nda bulunan deposu için Sevkiyat Sorumlusu aranmaktadır.

Genel Nitelikler:

  • Sevkiyat - Şoförlük konularına vakıf,
  • SRC ve Psikoteknik sertifikalarına sahip,
  • Etkin konuşup, kendini ifade edebilen,
  • 22-30 yaş aralığında,
  • En az lise mezunu,
  • Askerlik görevini tamamlamış,
  • Zeytinburnu ve civarında ikamet eden.
BARTOLI Q&Q HOLDING GARDE OVERMEC NEOTEX ESPUMAS COSTCHEM PUNTALIFIORE RÖCHLING
+90 444 1 662 info@palamutgroup.com.tr

Copyright © 2014 Palamut Group. All Rights Reserved.

Maverainteraktif
2Bin Müsibet Bir Nasihat